Drukuj

Program E-muuu

WYBIERZ właściwego buhaja, WYKONAJ zabieg inseminacji i WYŚLIJ gotowy kwit do nas! Wypełnianie zaświadczeń nigdy nie było takie proste!

            E-muuu to bezpłatny program do generowania i wysyłki zaświadczeń unasieniania. Nowa, ulepszona wersja przeznaczona jest dla wszystkich hodowców (pod oceną i spoza oceny) oraz inseminatorów.

            System e-muuu oparty jest na doborach wykonywanych przy użyciu profesjonalnego programu kojarzeniowego, co pozwala to na szybki i właściwy wybór buhaja do kojarzenia. Po wybraniu buhaja tworzone jest zaświadczenie unasieniania, które automatycznie zostaje wysłane do firmy PH Konrad.

            Program dostępny jest w dwóch wersjach – na stronie WWW oraz jako aplikacja na smartfony wyposażone w system operacyjny android.

            Aplikacja pozwala na szybkie wprowadzanie i zatwierdzanie danych o inseminacji nawet w oborze, zaraz po wykonaniu zabiegu. Jest to możliwe, ponieważ aby działać, e-muuu nie potrzebuje połączenia z Internetem. Kwity zostają automatycznie wysłane do PH Konrad zaraz po pierwszym połączeniu telefonu z siecią. Ich elektroniczną wersję można w każdej chwili wydrukować z programu. Dla inseminatorów dostępna jest kompatybilna do aplikacji, poręczna drukarka termiczna, dostępna w naszej ofercie sprzedażowej. Pozwala ona na drukowanie kwitów wielkości paragonów bezpośrednio po wykonaniu zabiegu.

            Jeśli jednak uważasz, że praca przy użyciu aplikacji na telefon nie jest dla Ciebie, skorzystaj z serwisu internetowego e-muuu. Po zalogowaniu na stronie programu, możesz równie szybko wprowadzać zaświadczenia unasieniania, wygodnie przeglądać i sortować w dowolny sposób wykonane dotychczas zabiegi oraz planować następne. Łatwo dodasz nowe sztuki do swojego stada, wprowadzając ich numer oraz opcjonalnie datę urodzenia i datę wycielenia. Jeśli jesteś inseminatorem – dodatkowo możesz samodzielnie tworzyć bazę swoich klientów z możliwością późniejszej edycji a także pobierać rejestr kryć.

            Aplikacja i serwis internetowy e-muuu są ze sobą w pełni zsynchronizowane, także niezależnie czy użyjesz telefonu czy komputera, wprowadzone pokrycia będą widoczne dla Ciebie na obydwu urządzeniach. Zarówno aplikacja jak i serwis WWW są bardzo przyjazne użytkownikowi, czytelne i proste w użyciu. Zatem nie czekaj, spróbuj!

            W celu uzyskania dostępu do serwisu – skontaktuj się z naszym doradcą genetycznym, wypełnij oświadczenie i zacznij wypełniać kwity online!

 

 

logowanie

 

KONTAKT DLA UŻYTKOWNIKÓW:

e-mail: kwity@phkonrad.com.pl

tel: (86) 215 11 15 wew. 35

spis-aktualnosci

pasek-informacyjny-920x110

lodz2012 lomza2011  poznan2010  poznan2 

Dane Teleadresowe

PH KONRAD

18-400 Łomża, ul. Poligonowa 28c
tel. (86) 215 11 15 wew. 27
fax. (86) 216 93 92

e-mail: genetyka@phkonrad.pl

Mapka Dojazdu

mapa