• 20-lat-genetzka
  • spermvital
  • ai24-belka
  • VikingGenetics Hoof health banner Konrad
  • VikingGenetics banner Konrad blue
  • immun
Drukuj

Przyjadą, ocenią, doradzą...

W ostatnim numerze Tygodnika Poradnika Rolniczego ukazał się artykuł dotyczący wizyty przedstawiciela firmy VIKING GENETICS oraz naszych doradców w gospodarstwie Państwa Bartoszek ze Strachanowa. Hodowcy stale korzystają z genetyki duńskiej firmy, w związku z czym wizyta miała na celu podsumowanie prac hodowlanych oraz przekazanie rad i sugestii, by jeszcze lepiej wykorzystywać potencjał buhajów VIKING GENETICS. Zachęcamy do przeczytania pełnej treści artykułu.

Drukuj

Weta mlekiem płynąca- relacja z konferencji

W dniu 24 kwietnia 2018 roku w Łomżyńskim Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży odbyła się konferencja zatytułowana : "Weta mlekiem płynąca". Wydarzenie zorganizowane zostało pod przewodnictwem Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży we współpracy z firmą PH KONRAD oraz Fundacją Młodego Hodowcy.

Drukuj

Oferta Wiosenna na zakup jałowic i krów

          Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy wiosenną ofertę, w której między innymi można zakupić jałowice holenderskie już od 6200 zł netto! Z kolei hodowcy, którzy cenią sobie genetykę VIKING GENETICS przy zakupie zwierząt z Danii otrzymają atrakcyjne RABATY na nasienie buhajów tej firmy. 

Drukuj

Kwietniowe wyceny buhajów

Co w trawie piszczy czyli echa wyceny kwietniowej!

Jeszcze nie wszyscy osuszyli się po poniedziałkowym Wielkanocnym Śmigusie dyngusie, a już we wtorek rozpoczęły się publikacje wycen wartości hodowlanej.

Drukuj

XLIV OLIMPIADA O MLEKU W ŁOMŻYŃSKIEJ WECIE

XLIV OLIMPIADA WIEDZY O MLEKU I MLECZARSTWIE 4-6 KWIETNIA

W dniach 4-6 kwietnia odbywa się już XLIV Olimpiada Wiedzy o Mleczarstwie, która w tym roku ma miejsce w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży.

 

spis-aktualnosci

pasek-informacyjny-920x110

lodz2012 lomza2011  poznan2010  poznan2 

Dane Teleadresowe

PH KONRAD

18-400 Łomża, ul. Poligonowa 28c
tel. (86) 215 11 15 wew. 27
fax. (86) 216 93 92

e-mail: genetyka@phkonrad.pl

Mapka Dojazdu

mapa