• 20-lat-genetzka
  • spermvital
  • ai24-belka
  • VikingGenetics Hoof health banner Konrad
  • VikingGenetics banner Konrad blue
  • immun
Drukuj

Dział Genetyczny

Kontakt

Adres: 18-400 Łomża, ul. Poligonowa 28C
Tel: (86) 215 11 15
Fax: (86) 216 93 92
E-mail: genetyka@phkonrad.pl

Anna Adamczuk
Dyrektor Działu Genetycznego
Tel. 86 215 11 15 wew. 33
e-mail: a.adamczuk@phkonrad.pl
Ania-Adamczuk-101x140
Katarzyna Kossakowska
Dział Handlowy
tel. 86 215 11 15 wew. 27
 e-mail: genetyka@phkonrad.pl
150x1354

Nasi doradcy w Twoim terenie:

 mapa new

1 Bogumił Sobczyński
Tel. 668 368 501
e-mail: b.sobczynski@phkonrad.pl
bsobczynski
2

Jacek Grala
Tel. 604 637 947
e-mail:  j.grala@phkonrad.pl

jgrala
3

Jacek Dolny
Tel. 600 912 543
e-mail: j.dolny@phkonrad.pl

jdolny
 4

 

Damian Perczyński
Tel. 602 123 764
email:   d.perczynski@phkonrad.pl

 

damian
 5  LeszekTreliński
Tel. 602 123 767
e-mail:  l.trelinski@phkonrad.pl
leszek t
 6  Anna Pawlicka
Tel. 600 914 087
e-mail: a.pawlicka@phkonrad.pl
apawlicka
 7  Marek Pokorski
Tel. 600 074 978
e-mail:  m.pokorski@phkonrad.pl
mpokorski
 8  Piotr Frątczak
Tel. 600 910 827
e-mail: p.fratczak@phkonrad.pl
pfratczak
 9  Damian Treliński
Tel. 600 911 947
e-mail:  d.trelinski@phkonrad.pl
dtrelinski
 10  Grzegorz Korzun
Tel. 602 123 763
e-mail:  g.korzun@phkonrad.pl
gkorzun
 11  Piotr Kryński
Tel. 602 777 470
e-mail: p.krynski@phkonrad.pl
pkrynski
 12

Sylwester Krajewski
Tel. 666 364 323
e-mail:   s.krajewski@phkonrad.pl

Sylwekk 

 13 Paweł Pytlak
Tel. 664 944 959
e-mail: p.pytlak@phkonrad.pl
ppytlak
 14  Radosław Kosk
Tel. 602 777 160
e-mail: r.kosk@phkonrad.pl
rkosk
 15  Paweł Szczubełek
Tel. 662 270 573
e-mail: p.szczubelek@phkonrad.pl
szczubelek 
16 tel. 86 215 11 15 wew. 27  

 CAŁA

POLSKA

 Jacek Grala
Tel. 604 637 947
e-mail:  j.grala@phkonrad.pl
jgrala

 

 

 

 

spis-aktualnosci

pasek-informacyjny-920x110

lodz2012 lomza2011  poznan2010  poznan2 

Dane Teleadresowe

PH KONRAD

18-400 Łomża, ul. Poligonowa 28c
tel. (86) 215 11 15 wew. 27
fax. (86) 216 93 92

e-mail: genetyka@phkonrad.pl

Mapka Dojazdu

mapa